Skelbimai

VMI KVIEČIA MOKSLEIVIUS IŠKEISTI ŽINIAS Į VERTINGUS PRIZUS
2023-09-12

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kviečia 9–12 klasių moksleivius dalyvauti VMI viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“. Jos nugalėtojai bus apdovanoti elektriniais paspirtukais bei kitais vertingais prizais. Komandas iki spalio 9 d. prašome užsiregistruoti čia (https://viktorina-mokesciai-sugrizta-kiekvienam-2023-m.eventon.lt/reg).

„Tradiciškai prasidėjus rudeniui kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius pasitikrinti turimas žinias apie mokesčius ir sudalyvauti viktorinoje. Džiaugiamės, kad į mūsų kvietimą kasmet atsiliepia mokiniai iš visos Lietuvos mokyklų“, – sako Mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė, primindama, kad viktorinos tikslas ugdyti finansinį bei mokestinį raštingumą bei skatinti moksleivius domėtis VMI veikla.

Pirmosios vietos laimėtojams – kiekvienam komandos nariui mokiniui – bus įteikti elektriniai paspirtukai ir šalmai, o kitoms geriausiai pasirodžiusioms komandoms – išmanieji laikrodžiai, nešiojamos garso kolonėlės ir kiti prizai.

VMI viktorinoje kviečia dalyvauti komandas, sudarytas iš 2 moksleivių (nuo 9 iki 12 klasės) ir mokytojo. Savarankiškai registruotis į viktoriną gali moksleiviai nuo 16 m. Jaunesnius moksleivius turi užregistruoti mokytojas.

Numatomi trys viktorinos etapai. Pirmasis etapas vyks spalio 24 d. – komandos turės atsakyti į pateiktus klausimus nuotoliniu būdu. Į antrąjį etapą lapkričio 9–16 d. pateks geriausiai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionuose pasirodžiusios komandos, o finalinis etapas vyks lapkričio 29 d. Kaune.

Visais su viktorina susijusiais klausimais galima kreiptis į organizatoriaus atstovus elektroniniu paštu  [email protected] arba telefonu (8 5) 2687 987. Daugiau informacijos dalyviams rasite čia (https://www.vmi.lt/evmi/viktorina).

Atgal Archyvas
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika