PRISTATYTA SUAUGUSIŲJŲ DAILĖS DARBŲ PARODA
2022-05-27


Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykloje veikia suaugusiųjų dailės grupė. Jos nariai reguliariai Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje surengia tapybos darbų parodas ir savo artimiesiems bei visuomenei pristato savo darbus. 

Gegužės 25 d. vakare Rietavo kultūros centre atidaryta šios grupės tapybos darbų paroda po beveik pusantrų metų pertraukos. Parodoje eksponuojami aštuonių autorių – Loretos Marčinauskienės, Liucijos Saudargienės, Gintarės Sabaliauskienės, Brigitos Petreikienės, Raimondos Augustinavičienės, Editos Dužinskienės, Jurgitos Šerlinskienės, Vytautės Jonuškienės – tapyti paveikslai.

Jau nebestebina kasmet vis didėjantis būrys žmonių, norinčių prasmingai praleisti laisvalaikį ir patirti tapybos magiją, nenustoja stebinti žmonių kūrybinis potencialas, kuris puikiai išsiskleidžia pažadinus kūrybiškumo gyslelę.

Vienos dailės darbų autorės mokykloje mokosi keletą metų, kitos dar tik pradeda pažintį su daile, bet visi darbai yra gražūs, spalvingi ir kūrybiški. Suaugusiųjų pieštų paveikslų temos – labai įvairios. Pasak mokytojos Stanislavos Šarkauskaitės, temos ateina su kiekvienu žmogumi ir gimsta iš to, kas kam rūpi.

Paroda bus eksponuojama Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje iki liepos 30 d.

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos bibliotekininkės Ievos Kimtienės

 

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika