Skelbimai

DĖL RIETAVO SAVIVALDYBĖS ASMENS SU NEGALIA GEROVĖS TARYBOS STEIGIMO
2024-05-28

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens su negalia teisių apsaugos pagrindų įstatymo 16 straipsnio 1 dalies 9 punktu, Rietavo savivaldybės administracija kviečia Rietavo savivaldybėje veikiančias nevyriausybines organizacijas, atstovaujančias asmenims su negalia, ir Rietavo savivaldybės įstaigas, dirbančias su asmenimis su negalia, deleguoti savo atstovus į Rietavo savivaldybės asmens su negalia gerovės tarybą (toliau – Taryba).

Gerovės taryba yra visuomeniniais pagrindais prie Savivaldybės tarybos veikianti kolegiali institucija, kurios tikslas – užtikrinti veiksmingą Rietavo savivaldybės institucijų, įstaigų ir Rietavo savivaldybės asmenų su negalia interesų bei jų interesams atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių bendradarbiavimą, sudarant galimybę asmenims su negalia dalyvauti sprendžiant su jais susijusius klausimus įvairiose Savivaldybės institucijose ir įstaigose, skatinti asmenų su negalia aktyvų dalyvavimą Savivaldybės gyvenime, siekti, kad Savivaldybės priimami sprendimai atitiktų asmenų su negalia poreikius, teises ir interesus.

Organizacijos savo atstovus (po vieną iš organizacijos) deleguoja pateikdamos raštiškus pranešimus, pasirašytus organizacijos vadovo, nurodant deleguojamo asmens vardą, pavardę, pareigas bei organizacijos pavadinimą, elektroninio pašto adresą ir kontaktinį telefono numerį iki 2024 m. birželio 17 d. 16.00 val. Galima teikti vienu iš būdų:

1)   prašymą siųsti el. paštu [email protected];

2)   prašymą atnešti į Rietavo savivaldybės administraciją adresu Oginskių g. 10, 204 kab., Rietavas.

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į Rietavo savivaldybės administracijos vyresniąją specialistę (asmenų su negalia koordinatorę) Birutę Kukanauskienę tel. +370 600 18 540,         el. p. [email protected].

Atgal Archyvas
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika