Skelbimai

KVIETIMAS Į NVO TARYBŲ FORUMĄ
2024-05-31

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, nuo 1995 metų kasmet organizuojantis nacionalinius nevyriausybinių organizacijų (NVO) forumus, tęsia prieš kelis metus pradėtą naują iniciatyvą – rengia regioninius NVO tarybų forumus. Dvejus metus regioniniai forumai vyko nuotoliniu būdu, o pernai startuota su mišriu variantu, kai pusę forumų vyksta nuotoliu, o pusę – gyvai.

Kviečiame Telšių regiono savivaldybių (Mažeikių, Plungės, Rietavo ir Telšių) Nevyriausybinių organizacijų tarybų narius 2024 m. birželio 12 d. 14.30 val. dalyvauti Telšių regiono NVO tarybų forume.

Kaip ir ankstesniais metais forumų metu bus pristatyta regiono savivaldybių viešųjų paslaugų perdavimo nepavaldžioms institucijoms situacijos analizė ir aptarta, kaip paskatinti šį procesą ir aktyviau įveiklinti NVO tarybas.

Renginio metu bus aptarta:

  1. Savivaldybių NVO tarybų veikla;
  2. Kokią vertę kuria NVO ir kodėl savivaldybės turi įtraukti NVO į viešųjų paslaugų teikimą;
  1. Savivaldybių NVO tarybų vaidmuo didinant visuomenės atsparumą hibridinėms grėsmėms bei pasirengimas dienai X.

Regioniniuose forumuose laukiami ne tik NVO tarybų nariai, bet ir kiti savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai bei NVO atstovai besidomintys NVO tarybos veikla ir NVO situacija regione. Bus sudarytos galimybės regioninių NVO forumų dalyviams pasidalinti gerąja patirtimi ir ieškoti visoms pusėms tinkamų bendradarbiavimo sprendimų.

2024 m. Telšių regiono NVO tarybų forumas vyks Telšių rajono savivaldybės posėdžių salėje, Žemaitės g. 14, Telšiai. 

Regioninių forumų programa skelbiama NVO informacijos ir paramos centro tinklalapyje.

Registracijos forma: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=lRG-QPj-e0SKrVDMdFnxIqK6I79eXr1PmAnSKdN0uiBUMUZNSE9CN1czMU5RN0o0MU0xSUs3MjhYOS4u.

Kilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. +370 682 22 102.

Atgal Archyvas
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika