NUOTRAUKŲ, PIEŠINIŲ KONKURSAS „RIETAVO KULTŪROS PAVELDAS“ !
2021-08-02


 

Rietavo savivaldybės administracija skelbia nuotraukų, piešinių konkursą „Rietavo kultūros paveldas“. Atsiųstos nuotraukos ar piešiniai bus paskelbti Savivaldybės interneto svetainėje www.rietavas.lt, taip pat „Facebook“ Rietavo paskyroje, kur Jūsų patiktukai išrinks gražiausią nuotrauką ar piešinį. Geriausios nuotraukos ar piešinio autorius bus apdovanotas  Rietavo savivaldybės administracijos skirtais prizais, kurie bus įteikti per Kultūros paveldo dienų renginį, Rietavo Oginskių kultūros ir istorijos muziejuje.

Rietavo kultūros paveldo nuotraukomis, piešiniais skatiname pažinti savo istoriją, paveldo žavesį. Nufotografuok  ar nupiešk, kas tau yra kultūros paveldas ir nedvejok sudalyvauti  konkurse.  Lauksime Jūsų nuotraukų ar piešinių iki rugsėjo 10 d. el. p. kristina.ruikyte@rietavas.lt. Laiške parašykite savo vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir kas tiksliai nufotografuota ar nupiešta. Pasidalinkite grožiu su kitais ir parodykite, kad Rietavas yra turtingas kultūros paveldo objektais. 

Konkursas vyks dviem etapais. 

Iki rugsėjo 10 dienos laukiame Jūsų atsiųstų nuotraukų ar piešinių el. p. kristina.ruikyte@rietavas.lt.  

Iki rugsėjo 15 dienos „Facebook“ Rietavo paskyroje, lankytojai vertins Jūsų atsiųstus darbus ir išrinks konkurso „Rietavo kultūros paveldas“ nugalėtoją. 

KONKURSO TAISYKLĖS:

1. Konkurso iniciatorė –Rietavo savivaldybės administracija (toliau – Organizatorius).
2. Konkurse gali dalyvauti fiziniai ir juridiniai asmenys, besilaikantys visų konkurso taisyklių. Siųsti galima neribotą kiekį nuotraukų, piešinių.

3. Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, nežymiai pakoreguotos spalvos.

4. Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs jo kūriniai, nepažeidžiantys kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių, kad kiti asmenys į šias nuotraukas neturi jokių teisių ar teisėtų interesų.

5. Konkurso dalyvių amžius neribojamas.

6. Dalyvavimas konkurse yra nemokamas.

7. Organizatorius pasilieka teisę keisti Konkurso sąlygas ir įsipareigoja apie tai informuoti interneto svetainėje www.rietavas.lt.

8. Konkurso laimėtojai bus atrinkti iki 2021 m. rugsėjo 15 d. Nuotraukas vertins ir nugalėtoją išrinks „Facebook“ Rietavo paskyros lankytojai.

9. Su laimėtojais bus susisiekiama asmeniškai.

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika