MERO SUSITIKIMAS SU TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETO BENDRUOMENE
2022-11-18


Lapkričio 17 d. VšĮ „Veiklus Rietavas“ patalpose susirinko gausus būrys Rietavo Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojų susitikimui su Rietavo savivaldybės meru Antanu Černeckiu. Susitikimo pradžioje susirinkusiuosius daina ir eilėmis pasveikino naujai susikūręs literatų klubas „Šviesa“. 

Savivaldybės meras pasidžiaugė senjorų vykdoma veikla, papasakojo apie nuveiktus darbus Rietavo savivaldybėje, supažindino su naujais ateities projektais ir atsakė į rūpimus klausimus. Rietavo TAU rektorė Irena Kirklienė padėkojo Savivaldybės merui už skirtą laiką. Senjorai džiaugiasi, kad tiek Rietavo savivaldybės administracijos, tiek ir VšĮ „Veiklus Rietavas“ pastangų dėka jie turi puikias galimybes vykdyti veiklą, sportuoti, naudotis baseino paslaugomis. 

Renginį tęsė literatūrinė popietė, kurios metu savo kūrybos eiles skaitė Pranciška Salienė, Edita Tautvydienė, Galina Lekienė, Petrutė Bulvydaitė. Skaitovės Vida Minelgienė ir Vaida Medeneckienė paskaitė kitų poetų sukurtas eiles. Skambėjo dainos pagal Genovaitės Česnauskienės tekstus, kuriems muziką sukūrė Jūratė Viršilienė ir Arvydas Griškevičius.

 

Rietavo TAU informacija

Gražinos Grikšienės ir Vyto Minelgos nuotraukos

 

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika