Skelbimai

KVIEČIAME Į MOKYMUS
2016-05-10

2016 m. gegužės 16 d. 10.30 val. Rietavo savivaldybėje lankysis Lygių galimybių kontrolierė Agneta LOBAČEVSKYTĖ,  kuri   Savivaldybės  administracijos,   institucijų darbuotojams ir miesto gyventojams  surengs  trumpus lygių galimybių mokymus praktiniais nediskriminavimo klausimais:

kaip teisingai suformuluoti darbo skelbimą, kad jis nepažeistų įstatymų;

kokios klaidos gali slypėti komercinėje, politinėje, socialinėje reklamoje;

kokie charakteringi skundai tarnyboje gaunami dėl savivaldybių veiklos;

kaip tinkamai pakoreguoti galimai diskriminacinę reklamą ar darbo skelbimą.

 

Klausytojams bus pateikiama įvairių praktinių užduočių, gerai atlikusiems bus teikiami prizai.

            Vizito metu   interesantai, kurie (ar jų artimieji) galbūt patyrė ar patiria diskriminaciją (Lietuvoje ar užsienyje), galės gauti asmeninę konsultaciją.

 

Mokymų organizatoriai  pažada trumpą, bet įtaigų, praktišką ir naudingą pristatymą su gausiais (labai dažnai neįtikėtinai juokingais...) darbo skelbimų, reklamų, įvairių kitokių situacijų ir tiriamų skundų pavyzdžiais iš Lietuvos ir užsienio. Atkreipiame dėmesį, kad savivaldybių, seniūnijų vadovams ir darbuotojams ir  visiems gyventojams būtų labai aktualu ir naudinga išgirsti ir žinoma, padiskutuoti apie diskriminaciją, nes ateityje tų žinių ir praktinių įgūdžių visiems prireiks (pabėgėlių, emigracijos, imigracijos problemos Lietuvoje ir t. t.).

 

Mokymai vyks 2016 m. gegužės 16 d. 10.30 val. Rietavo savivaldybės salėje (I aukšte).

Atgal Archyvas
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika