Skelbimai

INFORMACIJA ASMENIMS IR ŠEIMOMS, TURINTIEMS TEISĘ Į PARAMĄ BŪSTUI IŠSINUOMOTI IR NUOMOJANTIEMS SOCIALINĮ BŪSTĄ
2021-03-25

 

Primename, kad asmenys ir šeimos, įrašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašą, arba Asmenų ir šeimų, nuomojančių socialinį būstą, sąrašą, privalo  iki gegužės 1 d. Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka deklaruoti savo turtą, įskaitant pajamas (Metinė gyventojo (šeimos) turto deklaracija (forma FR0001)).

Įspėjame, kad asmenys ir šeimos, kurie, pasibaigus kalendoriniams metams (iki kitų metų gegužės 1 d.), nebus deklaravę turto (įskaitant pajamas)  be atskiro įspėjimo bus išbraukiami iš Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašo.

Jeigu turto deklaracijos nepateiks Savivaldybės socialinį būstą nuomojantys  asmenys ar šeimos, Savivaldybės administracija inicijuos su jais sudarytų Socialinio būsto nuomos sutarčių nutraukimą ir nuomininkų iškeldinimą iš nuomojamų patalpų.

Taip pat informuojame, kad asmenys ir šeimos gali pasinaudoti ir kita paramos būstui forma. Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymas numato asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašą ir išsinuomojusiems fiziniams ar juridiniams asmenims priklausantį tinkamą būstą, esantį Rietavo savivaldybės teritorijoje, teisę į būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensaciją. Tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad Būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacija būtų mokama tik tiems asmenims ir šeimoms, kurie, nuomodami iš privačių fizinių ar juridinių asmenų  būstą, sudaro ne trumpesniam kaip vienerių metų laikotarpiui būsto nuomos ar išperkamosios nuomos sutartį ir ją įregistruoja Nekilnojamojo turto registre.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis  į Rietavo savivaldybės administracijos (Laisvės a. 3, Rietavas)  Finansų skyriaus vyresn. specialistę Vandą Galdikienę (212 kab., tel. 73 216, el. p. vanda.galdikiene@rietavas.lt).

Atgal Archyvas
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika