DĖL SPORTO AIKŠTYNO
2021-04-13


Rietavo savivaldybės administracija informuoja Savivaldybės gyventojus, kad sporto aikštynas Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos teritorijoje įrengtas mokiniams, o taip pat ir suaugusiųjų laisvalaikio užimtumui ir fiziniam aktyvumui užtikrinti. Dėl saugumo teritorija užtverta tvora. Naudojimasis sporto aikštynu  nėra tyčinis arba sąmoningas pažeidimas, vaikai  ir suaugusieji gali turiningai ir aktyviai praleisti savo laisvalaikį saugioje aplinkoje.

Atsižvelgdami į esamą situaciją, norime informuoti, kad nei Rietavo savivaldybės, nei gimnazijos administracijos nėra uždraudusios po 19.00 valandos sportuoti aikštyne ir atimti galimybę iš gyventojų praleisti savo laisvalaikį sportuojant. Šioje situacijoje turėtume vadovautis protingumo kriterijais ir suprasti, kad Rietavo savivaldybės gyventojai sportuodami aikštyne (važinėja rampomis, žaidžia krepšinį, tinklinį, futbolą ar užsiima kitokia sporto šaka) nesukelia jokių tyčinių veiksmų, kuriais būtų siekiama sutrikdyti asmenų ramybę ir poilsį.

Norint užtikrinti viešąją rimtį ir išvengti tyčinių pažeidimų sporto aikštyno teritorijoje, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija paviešino informaciją apie  LR administracinio nusižengimo kodekso 488 straipsnio pažeidimus dėl viešosios rimties trikdymo (šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais, kitokiais garsiniais aparatais ar kiti triukšmą keliantys veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte ir kitose viešosiose vietose, o vakaro (nuo 19 val. iki 22 val.) ir nakties (nuo 22 val. iki 7 val.) metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, kai tai trikdo asmenų ramybę, poilsį ar darbą). Šio pranešimo tikslas – informuoti bendruomenę, bet ne uždrausti naudotis sporto aikštynu nuo 19.00 val.

Sporto aikštyne važinėti rampomis, žaisti krepšinį, tinklinį ar futbolą (bėgiojimo laikas stadione neribojamas) leidžiama nuo 7.00 val. iki 22.00 val., išskyrus organizuojamas varžybas ar kitus renginius, kuriems išduotas Savivaldybės administracijos direktoriaus ar jo įgalioto asmens leidimas.

 

 

Vesta ANDRIJAUSKIENĖ

Rietavo savivaldybės administracijos

Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus ekologė

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika