Darbo skelbimai

2022-06-13 

Konkursas į Rietavo savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir civilinės metrikacijos skyriaus specialisto (nedirbančių asmenų atvejo vadybininko) (darbuotojo, dirbančio pagal neterminuotą darbo sutartį) pareigas.

------------------------------------------

2022-03-08 Rietavo savivaldybė skelbia konkursą

Rietavo lopšelio-darželio direktoriaus pareigoms eiti.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 12,54–13,83 (koeficientas nustatomas atsižvelgiant į pedagoginį darbo stažą ir į mokinių skaičių įstaigoje).

-----------------------------------------

RIETAVO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO GLOBOS CENTRAS IEŠKO NAUJŲ KOMANDOS NARIŲ – BUDINČIŲ GLOBOTOJŲ

 

Budintis globotojas – tai asmuo, kuris laikinai be tėvų globos likusį vaiką prižiūri savo namuose, natūralioje šeimos aplinkoje, užtikrindamas jam fizinį ir emocinį saugumą, ugdymąsi, auklėjimą, atitinka vaiko poreikius ir suteikia kasdienę priežiūrą.

Budinčio globotojo veikla – tai ne vien gerumo, pilietiškumo išraiška. Budintis globotojas savo veiklai deklaruoti yra įsigijęs individualios veiklos pažymėjimą, atlygis jam mokamas Globos centro ir budinčio globotojo tarpusavio bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo laikotarpiu. Atlygis mokamas net ir tais atvejais, kai Globos centras neperduoda budinčiam globotojui prižiūrėti vaiko.

Daugiau informacijos  Jums suteiks globos koordinatorė Jūratė, tel.  +370 677  20 904 el. p. gimkrietavas@gmail.com.


-----------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-13 16:39:28
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika