DALYVAVO RENGINYJE „LIETUVOS GALIA“
2021-10-13


Spalio 11-ąją Lietuvos Respublikos prezidentūroje vyko iniciatyvos „Lietuvos galia“ pristatymas. Rietavo savivaldybėje surengtame Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdyje, jos pirmininko Egidijaus Griciaus siūlymu, į šį renginį keliavo Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Rietavo viltis“ vadovė Angelė Arienė. 

 „Lietuvos galia“ yra platforma gerovės kūrėjams, savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams, skirta pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovacijas, „Lietuvos galia“ sieks didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo. Šioje platformoje užsiregistravo 116 dalyvių, organizacijų, bendruomenių ir pavienių asmenų iš įvairių Lietuvos kampelių. Tarp jų pateko ir A. Arienės teikta iniciatyva „Neįgaliųjų ir jų šeimos narių aktyvumas per įvairias užimtumo formas“. Kitais metais Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanos 20 ryškiausių iniciatyvų, kurias savo balsais išrinks ekspertų komisija ir visuomenė. Interneto svetainėje www.lietuvosgalia.lt kiekvienas Lietuvos pilietis gali išreikšti palaikymą labiausiai patikusioms iniciatyvoms. 

 Iniciatyvos ambasadoriai – olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, dainininkas Merūnas Vitulskis, socialinio verslo įkūrėjas Timas van Wijikas (Timas van Vijikas). Jie ne tik skleis žinią apie „Lietuvos galią“, bet ir savo asmeniniu pavyzdžiu ir istorijomis sieks įkvėpti Lietuvos žmones būti pilietiškai aktyviems. Į iniciatyvos veiklas taip pat įsitrauks ir įvairių sričių ekspertai – nuo inovacijų iki aplinkosaugos ir patriotiškumo ugdymo.

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika