DALYVAVO RANKŲ LENKIMO TURNYRE „SERGEJ MASLOBOJEV TAUREI LAIMĖTI“
2023-01-24

Sausio 21 d. Rietavo savivaldybės rankų lenkimo komanda dalyvavo tarptautiniame rankų lenkimo turnyre „Sergej Maslobojev taurei laimėtiׅ“ Vilniuje. Puikiai organizuotas turnyras pritraukė net 160 šios sporto šakos mėgėjų. Įvairiose amžiaus ir meistriškumo kategorijose dalyvavo ir Rietavo savivaldybės sportininkai.

Savivaldybės sportininkams pavyko iškovoti net 10 medalių:

• Emilija Banytė (jaunimas iki 21 metų, svorio kategorija iki 55 kg) kaire ir dešine rankomis iškovojo dvi 2-ąsias vietas (iš 5 dalyvių);
  • Šarūnas Siginevičius (jaunimas iki 21 metų, svorio kategorija 80 kg+) kaire ranka pelnė 6-ą vietą (iš 11 dalyvių), dešine ranka – 9-ą vietą (iš 12 dalyvių);
  • Eimantas Čekavičius (mėgėjai iki 80 kg) kaire ranka iškovojo 15-ą vietą (iš 20 dalyvių), dešine ranka – 22-ą vietą (iš 23 dalyvių);
  • Armandas Andrijauskas (jaunimas iki 21 metų, svorio kategorija iki 65 kg) kaire ranka pelnė 10-ą vietą (iš 21 dalyvavusio);
  • Vitoldas Šiaudvytis (jaunimas iki 21 metų, svorio kategorija iki 65 kg) kaire ranka pelnė 1-ą vietą (iš 21 dalyvavusio), dešine ranka – 1-ą vietą (iš 19 dalyvių). Svorio kategorijoje vyrai pro iki 70 kg – kaire ranka 1-ą vietą (iš 9 dalyvių), dešine ranka – 1-ą vietą (iš 8 dalyvių);
  • Giedrius Jokūbauskas (vyrai po 105 kg+ kategorijoje) kaire ranka pelnė 3-ią vietą (iš 3 dalyvių), dešine ranka – 4-ą vietą (iš 4 dalyvių);
  • Monika Judeikytė (jaunimas iki 21 metų, svorio kategorija 55 kg+) dešine ranka iškovojo 2-ą vietą (iš 5 dalyvių), kategorijoje moterys pro iki 65 kg dešine ranka – 2-ą vietą (iš 4 dalyvių);
  • Mantas Vaičekauskas (mėgėjai 90 kg+ kategorija) dešine ranka pelnė 3-ią vietą (iš 20 dalyvių).