PARAMA ASBESTINIŲ STOGŲ DANGOS KEITIMUI (2021 M.)
2021-04-13


Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos  kviečia teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos  priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“. Paraiškos Nacionalinei mokėjimo agentūrai gali būti teikiamos nuo 2021 m. gegužės 3 d. iki 2021 m. gegužės 31 d.,   užpildant ŽŪMIS elektroninę dokumento formą. 

Paramos gali kreiptis kaimo gyventojai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų. Paramos paraišką gali teikti ir tie pareiškėjai, kurie yra nebaigę įgyvendinti projekto pagal kitas KPP priemones, jeigu teisės aktuose nenumatyta kitaip.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad pakoreguotos priemonės įgyvendinimo  taisyklės –  neliko reikalavimo vadovautis Nacionalinės mokėjimo agentūros nustatytais 1 m² stogo dangos įkainiais. Nuo šiol galima vadovautis taisyklėse nustatytais fiksuotais įkainiais.

Norintys pasirinkti kitą, negu nurodyta įgyvendinimo taisyklėse, stogo dangą arba stogo dangą ir statybines medžiagas, kartu su paramos paraiška turės pateikti ne mažiau kaip trijų skirtingų tiekėjų komercinius pasiūlymus su lygiaverčiais (gali skirtis ne daugiau kaip 10 proc., lyginant su mažiausios kainos pasiūlyme nurodytais parametrais) išlaidų pagrindines technines savybes apibūdinančiais techniniais parametrais.

Daugiau informacijos NMA puslapyje: https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/priemoniu-sarasas/parama-asbestiniu-stogu-dangos-keitimui-2021-m/34460?tab=1.

 

Žemės ūkio skyriaus informacija

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika