KEIČIASI AKCIJOS „DAROM“ FORMATAS
2021-04-16


Atsižvelgdama į visoje šalyje negerėjančią COVID-19 situaciją, akcijos „Darom“ komanda pasikonsultavo su LR sveikatos apsaugos ministerija, Nacionalinės visuomenės sveikatos centru ir priėmė sprendimą keisti akcijos „Darom“ formatą.

Deja, negalima nuspėti, kaip situacija keisis per artimiausią mėnesį, todėl, laikantis esamų reikalavimų, akciją ketinama įgyvendinti didžiausią dėmesį skiriant gyventojų sąmoningumo didinimui.

Pagrindinė šių metų akcijos žinutė – „Darom iki galo. Surink. Rūšiuok. Priduok.“ – gegužės 7-8 dienomis kvies gyventojus kartu su šeimomis ar dviejų namų ūkių grupėmis, keliauti į viešąsias erdves ir savarankiškai surinkti, išrūšiuosi ir atiduoti rastas atliekas.

Gyventojai išrūšiuotas atliekas savarankiškai gali nuvežti į atliekų priėmimo aikštelę (Kalakutiškės k., Rietavo sen.) arba informuoti seniūnijų seniūnus, bendruomenių pirmininkus, seniūnaičius apie atliekų palikimo vietas, kad atliekas būtų galima saugiai surinkti.

Siekiant išvengti žmonių būriavimosi, atsisakoma gyventojų susirinkimo taškų ir atliekų surinkimo vietų, viešai skelbiant tik problemines teritorijas, kuriose tikėtinos atliekų sankaupos.

Akcijos „Darom“ komandos informacija

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika