ATNAUJINTA ERDVĖ PRIE BENDRUOMENĖS NAMŲ
2020-09-15

 

Kaimo bendruomenė „Mūsų Labardžiai“ įgyvendino projektą „Laisvalaikio aikštynas Labardžiuose“. Valstybės paramą šiam projektui skyrė LR Žemės ūkio ministerija pagal 2020 metų žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos priemonę „Parama kaimo bendruomenėms“ pagal veiklos sritį kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams (pvz., poilsio ir (arba) laisvalaikio vietos įrengimas), ir priežiūra.


Bendra projekto vertė – 5526,00Eur, iš jų 4999,94Eur skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, 10 proc. prisidėjo Rietavo savivaldybės administracija. Bendruomenė prie projekto prisidėjo savo bendruomenės nario mokesčiu ir savanoriškais darbais.

Projekto tikslas –  įkurti aktyvaus laisvalaikio zoną Labardžių kaime.

Projekto uždaviniai: atnaujinti kaimo viešąsias erdves pritaikant jas bendruomenės poreikiams, skatinti bendruomenės narių savanorišką veiklą.

Įgyvendinant projektą už gautas lėšas įsigyta ir sumontuota mažiausiems kaimo gyventojams skirta  vaikų žaidimų aikštelė ir spyruokliukas, suaugusiesiems – 5 treniruokliai. Asfalto erdvė pagyvinta trimis spalvotais žaidimais: „Klasės“, „X ir O“ ir šaškių lenta su bitutėmis ir boružėlėmis. Aikštyno švarai palaikyti įrengtos dvi šiukšliadėžės „Šiukšlių rojus“.

Bendruomenė tik iš savo lėšų pirko vartelius, kuriuos į jau aplinką juosiančią tvorą sumontavo seniūnijos darbuotojai. Atnaujinti krepšinio lankai, pagal bendradarbiavimo projektą „Giliogirio kaimas – dalelė Lietuvos“ atnaujinti futbolo vartai.

Laisva erdvė prie bendruomenės namų tapo laisvalaikio aikštynu, kur užsiėmimą gali rasti tiek mažas, tiek suaugęs ar vyresnio amžiaus gyventojas ir kaimo svečias. Čia galima turiningai leisti laiką: lavėti, mokytis kūrybiškumo ir išmanumo, palaikyti fizinį aktyvumą, būti gryname ore,  atrasti bendravimo džiaugsmą.

Projektas savanoriškais pagrindais rašytas ir įgyvendintas bendruomenės pirmininkės Loretos Jurkienės.

Kaimo bendruomenės „Mūsų Labardžiai“ informacija

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika