APTARĖ PROJEKTO VYKDYMĄ
2020-02-19

 

Vasario 17 dieną  Rietavo  savivaldybės salėje vyko Rietavo savivaldybės administracijos įgyvendinamo  Interreg  Baltijos jūros regiono programos  projekto „ EmPaci - Dalyvaujamojo biudžeto  įgalinimas Baltijos jūros regione“ vietos dalyvių susirinkimas.


Projekto partneriai iš Klaipėdos universiteto –  dr. Jaroslav  Dvorak ir Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili apžvelgė pilotinio tyrimo rezultatus. Rietavo savivaldybės gyventojų apklausą atliko ir duomenis universitetui pateikė Rietavo savivaldybės administracijos ir Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro projekto darbo grupės.

Po pranešimo buvo diskusijos apie dalyvaujamąjį biudžetą, jo privalumus ir trūkumus, Rietavo savivaldybės gyventojų tyrime nurodytus prioritetus ir tolesnius veiksmus įgyvendinant pilotinį projektą Savivaldybėje. Diskusijose aktyviai dalyvavo Savivaldybės administracijos atstovai, Rietavo, Tverų, Daugėdų, Medingėnų seniūnai ir projekto darbo grupė.  Kovo 16-ąją Rygoje vyks projekto partnerių susirinkimas, kuriame bus sprendžiami tikslesni veiksmai šalyse-partnerėse.

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika