TIK VIENAS SPRENDIMAS PRIIMTAS NE VIEBALSIAI
2021-06-17


Rietavo savivaldybės šeštojo šaukimo tarybos 30 posėdyje daugiausiai diskusijų sukėlė klausimas dėl Rietavo savivaldybės teritorijoje esančių kapinių tvarkymo taisyklių, aprašų, susijusių su kapinių tvarkymu, priežiūra ir laidojimu jose, patvirtinimo. Tarybos narys Alfredas Mockus iš anksto buvo pateikęs kai kuriuos pasiūlymus. Jam pritarė ir Viktoras Krajinas. Savo nuomonę pareiškė Juozas Barsteiga, kiti Tarybos nariai, sprendimo projektą rengusi Architektūros skyriaus specialistė Kristina Ruikytė. Merui Antanui Černeckiui apibendrinus visas nuomones ir pasiūlymus, pagaliau buvo nutarta balsuoti už šiek tiek pakoreguotą spendimą. Vienam Tarybos nariui balsavus prieš, taisyklės patvirtintos.

Trumpų diskusijų buvo ir dėl Rietavo savivaldybės švietimo įstaigų klasių komplektų ir priešmokyklinio ugdymo grupių skaičiaus 2021-2022 mokslo metais nustatymo, tačiau sprendimas priimtas vienbalsiai.

UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ direktoriui Alvydui Rojui atsakius į Tarybos narių klausimus dėl planų, kuriuose numatomos priemonės, skirtos  mažinti bendrovės patiriamus nuostolius, priimtas sprendimas dėl UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ įstatinio kapitalo mažinimo ir didinimo ir įstatų patvirtinimo.

Posėdyje vienbalsiai priimti sprendimai: „Dėl Rietavo savivaldybės 2021 metų biudžeto perskirstymo“, „Dėl Rietavo savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos sudėties patvirtinimo“, „Dėl sutikimo perimti ilgalaikį ir trumpalaikį turtą Savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise“, „Dėl pasiūlymų dėl Rietavo savivaldybės draustinio steigimo, jo ribų keitimo, gamtos paveldo objekto paskelbimo Savivaldybės saugomu teikimo ir nagrinėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, „Dėl patalpų perdavimo pagal panaudos sutartį asociacijai „Giliogirio bendruomenė“, „Dėl nekilnojamojo turto perdavimo Rietavo socialinių paslaugų centrui patikėjimo teise valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise“, „Dėl Rietavo savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programos, patvirtintos Rietavo savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 21 d. sprendimu Nr. T1-29 (jo pakeitimo), 12.4. papunkčio pakeitimo“. Patvirtintas Rietavo savivaldybės tarybos 2021 metų antrojo pusmečio darbo planas.

Meras Antanas Černeckis informavo, kad kitą posėdį numatoma sušaukti liepos 8 arba 15 dieną. Jis atsakė į pateiktus klausimus ir pasveikino Tarybos narius Jonus su artėjančiu vardadieniu. Į Tarybos narių klausimus taip pat atsakė Savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas ir Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus ekologė Vesta Andrijauskienė.

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika