TEGUL KNYGOS PADEDA NESKUBĖTI
2021-04-12


Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Tą dieną vyksta vaikų literatūros renginiai, parodos, susitikimai su vaikų knygos kūrėjais. Šiemet Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas drauge su partneriais IBBY Lietuvos skyriumi ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba  kvietė dalyvauti nuotoliniuose renginiuose vaikams ir jaunimui.

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešoji biblioteka Tarptautinę vaikiškos knygos dieną paminėjo kitaip... Kadangi vaikai negalėjo atvykti į biblioteką, vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Loreta Jurkienė paruošė staigmeną – kryžiažodį ‚,Pasakų herojai“ visoms Rietavo savivaldybės švietimo įstaigoms: Rietavo lopšeliui- darželiui, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijai, Žadvainių pagrindinei mokyklai, Tverų gimnazijai, Tverų gimnazijos Medingėnų skyriui. Vaikai spręsdami kryžiažodį turėjo galimybę prisiminti skaitytas pasakas ir jų veikėjus. Na, o bibliotekos ,,Facebook“  paskyroje buvo galima išvysti vaikų literatūros skyriuje atgijusių žaismingų lėlių, kurios linkėjo visiems pasibelsti į knygos širdelę, ir būti laimingiems, sveikinimą.

 

Erika PRANCKEVIČIENĖ

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio

 viešosios bibliotekos direktorė

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika