MININT LIEPOS 6-ĄJĄ SURENGTAS 3X3 KREPŠINIO TURNYRAS
2022-07-07

Liepos 6 d. Rietave vyko tradicinis krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Renginys taip pat skirtas paminėti Lietuvos krepšinio šimtmečio jubiliejų. Turnyre varžėsi 16 komandų trijose amžiaus grupėse, kol paaiškėjo prizininkai prireikė sužaisti 37 varžybas.

Amžiaus grupėje iki 14 m. 3 vietą užėmė komanda „Laukiniai“ (Nedas Banys, Gabrielius Norvaišas, Neilas Genys, Giedrius Čiuželis), 2 vietą – komanda „Styleriai“ (Dovydas Jurkus, Matas Smilgevičius, Giedrius Pocius), o 1-ąją – komanda „Kankorėžiai“ (Julius Bračkus, Gytis Vaičekauskas, Vakaris Šiaudkulis).

15–17 m. amžiaus grupėje 3 vietą pelnė komanda „Vaibai“ (Dovydas Jurkus, Erikas Sabaliauskas, Matas Smilgevičius), 2 – komanda „Baronkas“ (Vakaris Šiaudkulis, Julius Bračkus, Gytis Vaičekauskas). 1 vietos nugalėtojais tapo komanda pavadinimu „Laba deina“ (Vykintas Zakarauskas, Giedrius Čiuželis, Arnas Saulėnas, Neilas Genys).

18 m. ir vyresniųjų amžiaus grupėje susikovė 9 komandos. 3 vieta atiteko komandai „Tie Patys“ (Mindaugas Katinas, Rokas Stancelis, Arnoldas Veckaitis, Rokas Briedis), 2 vietoje liko komanda „MCF“ (Edvinas Kurlinkus, Matas Jucikas, Julius Šeputis, Paulius Andrijauskas), o 1 vietą iškovojo komanda „Vykintas“ (Tadas Griguola, Edgaras Danys, Nojus Radžius, Vincas Pakalniškis).

Turnyro naudingiausi žaidėjai: amžiaus grupėje iki 14 m. – Julius Bračkus, amžiaus grupėje 15–17 m. – Vykintas Zakarauskas, 18 m. ir vyresniųjų grupėje – Edgaras Danys. Komandos prizininkės apdovanotos Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais.