RIETAVO SAVIVALDYBĖS GLOBĖJOMS ĮTEIKTOS PADĖKOS IR DOVANĖLĖS
2022-06-28


Birželio 27 d. minint Globėjų dieną kavinėje-motelyje „Jūra“ pasveikintos Rietavo savivaldybės globėjos (rūpintojos). Ši popietė pradėjo visą šią savaitę truksiantį renginių maratoną. Pirmiausia visas susirinkusias globėjas ir kitus svečius pasveikino vaikai – Ugnė, Emilis ir Augustas – dovanoję eilėraščius bei muzikinius kūrinius.

Globėjų dienos proga padėkos „Už kiekvieną nubrauktą ašarą, kantrybę, atkaklumą ir tylų žinojimą, kad globojamiems vaikams Jūs esate visas pasaulis“ ir saldžias dovanas Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis įteikė globėjoms (rūpintojoms) Genovaitei Andrijauskienei, Genovaitei Jonušienei, Danutei Kniukštienei, Editai Jurgaitienei, Erikai Šulskienei, artimosioms giminaitėms Laimai Breiterienei, Danutei Stonienei, budinčioms globotojoms Jolantai Jedenkutei, Jovitai Kesminienei, Janai Riabošapkai. „Dėkoju už didžiulį pasiryžimą ir buvimą žmogumi. Būna ir sudėtingesnių akimirkų, kurioms išspręsti reikia didžiulės kantrybės, išmanymo, tačiau viskas atsipirks su kaupu. Už dovanotą gyvenimą vaikams Jums bus tikrai atsidėkota“,  – sakė Savivaldybės meras.

Šią savaitę Rietavo savivaldybėje ir visoje Lietuvoje minint Globėjų dieną vyks įvairūs renginiai. Birželio 28 d. Rietavo savivaldybėje bus kabinami plakatai, kviečiantys susipažinti ir daugiau sužinoti apie globą, 29 d. – Rietavo socialinių paslaugų centro kieme organizuojamas piknikas ir filmo „Spalio kūdikis“ peržiūra, 30 d. – globėjų (rūpintojų) išvyka į Klaipėdos zoologijos sodą, liepos 1 d. – susitikimas su bendruomene Rietavo savivaldybės administracijos salėje, 2 d. – kelionė į globojančių šeimų festivalį „Vaikai yra vaikai“ Klaipėdoje.

Rietavo socialinių paslaugų centras nuoširdžiai dėkoja kavinei-moteliui „Jūra“ už suteiktas patalpas bei svečių pavaišinimą kava.

  

 

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika