ATLIKTI MAUDYMOSI VIETŲ VANDENS TYRIMAI
2021-06-18


 

2021 m. birželio 7 d. buvo atlikti Jūros upės ir Daugėdų tvenkinio maudymosi vietų  vandens kokybės mikrobiologiniai ir parazitologiniai tyrimai. Juos atliko Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyrius.

Buvo tiriami šie mikrobiologiniai parametrai: žarniniai enterokokai (ksv/100 ml) ir žarninės lazdelės (ksv/100 ml). Nustatyta, kad tirtų parametrų vertės atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduriuojančių medžiagų nepastebėta.

2021 m. birželio 7 d. parazitologinių tyrimų duomenimis, Jūros upės ir Daugėdų tvenkinio maudymosi vietų paplūdimių smėlio kokybė atitinka Lietuvos higienos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus.

Kiti vandens mėginiai bus imami 2021 m. birželio 21 d., o smėlio – 2021 m. liepos 19 d.

Nepamirškite budrumo, būkite saugūs prie vandens ir vandenyje. Saugokite save ir kitus, ištikus pavojui nebūkite abejingi aplinkiniams.

 

Vesta ANDRIJAUSKIENĖ

Rietavo savivaldybės administracijos

Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus ekologė

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika