Rietavo savivaldybė - Naujienos:SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS SKELBIA AKCIJĄ

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 18604282
Šiandien apsilankė: 958
Dabar naršo: 97
Pradžia > Naujienos
2020-05-18  SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS SKELBIA AKCIJĄ

 

Šiuo sudėtingu laikotarpiu kiekvienas mūsų kaip niekad siekiame apsaugoti savo šeimą ir artimuosius. Vienas tokių būdų – apsirūpinti maisto produktais patiems ir aprūpinti jais mums brangius žmones. Šiuo metu, deja, ne visi išgali nusipirkti net elementariausių maisto prekių – netekusiems darbo, vienišiems senoliams, negalią turintiems asmenims ir kitoms socialiai jautrioms grupėms šis laikotarpis ypač nelengvas.


Rietavo socialinių paslaugų centras  su „Maisto banku“ bendradarbiauja nuo 2010 metų.

Nuo šiandien visą mėnesį Centre rasite specialią akcijai skirtą  dėžę, skirtą paaukoti maisto. Labiausiai aukojimui tinkantys produktai – ilgai negendantys: aliejus, cukrus, kava, arbata, kruopos, dribsniai, žirniai, pupos, makaronai, miltai, konservai (mėsos, žuvies, daržovių, vaisių), padažai, sutirštintas pienas, džiovinti vaisiai, riešutai, sausainiai, taip pat ir higienos prekės.

 „Būtent karantinas tapo ypatingai sunkiu laikotarpiu nepritekliuje gyvenantiems žmonėms. Didelė dalis jų dėl sunkios sveikatos ar amžiaus patenka į rizikos grupes ir dėl to tapo visiškai izoliuoti savo namuose. Daugiavaikių šeimų ar vienišų tėvų vaikai prarado galimybę nemokamai pavalgyti mokykloje, todėl jų maitinimas namuose šioms šeimoms taip pat tapo finansiniu iššūkiu, tačiau atsiradus poreikiui nueiti į parduotuvę, kviečiame nepamiršti ir tų, kuriems šiandien ypatingai sunku. Už suteiktą pagalbą iš anksto kiekvienam tariame ačiū“, – sako Simonas Gurevičius, „Maisto banko“ direktorius.

Rietavo socialinių paslaugų centro informacija

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.