Rietavo savivaldybė - Naujienos:RIETAVO ŪKININKAI GAVO KRŪVĄ APDOVANOJIMŲ

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 13995481
Šiandien apsilankė: 27619
Dabar naršo: 371
2015-11-09  RIETAVO ŪKININKAI GAVO KRŪVĄ APDOVANOJIMŲ
 

Lapkričio  6-ąją Kaune, kultūros ir sporto centre „Girstutis“,  pagerbti respublikinio konkurso „Metų ūkis 2015“ nugalėtojai. Lietuvos ūkininkų sąjunga konkursą surengė jau 22-ąjį kartą. Šiais metais 121 žemdirbys gavo apdovanojimą, o iš viso konkurse dalyvavo 410 ūkininkų iš 41 savivaldybės. Tarp nugalėtojų vyravo gyvulininkystės ir mišrios specializacijos ūkiai, vidutinis ūkininkaujančių amžius – 47 metai. Jauniausiam nugalėtojui – 25 metai.


Penktadienį į Kauną susirinkusių žemdirbių konkurso nugalėtojų pasveikinti atvyko Premjeras Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Žemės ūkio ministerijos, Konsultavimo tarnybos, savivaldybių, kitų įstaigų vadovai. Premjeras įteikė padėką Rietavo ūkininkui Stanislovui Antanui Jurkui.

„Dirbti žemę nėra lengva – tai darbas, reikalaujantis daug pastangų ir pasiaukojimo. Lietuva gali didžiuotis savo žemdirbių tradicijomis, kurios yra puoselėjamos ir perduodamos iš kartos į kartą. Todėl man labai malonu sveikinti geriausius Lietuvos ūkininkus. Tokie konkursai – tai gera galimybė pastebėti ir įvertinti pačius geriausius, pačius inovatyviausius ūkius. Šiandien yra geriausias laikas Jums padėkoti už Jūsų darbą“, – kalbėjo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, sveikindama „Metų ūkio 2015“ nugalėtojus.

 Ministrė pakartojo žemdirbiams savo nuostatas, kad prioritetas bus skiriamas gyvulininkystei, kad parama bus teikiama diferencijuotai, kad šis finansinis laikotarpis palankiausias tiems ūkiams, kurie mato galimybė eiti į priekį. „Žemės ūkis yra prioritetinė Lietuvos ūkio šaka, tokia ir liks“, - tikino V. Baltraitienė.

 Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas pastebėjo, kad Lietuvoje yra daug modernių ūkių ir sumanių ūkininkų, kurių senoji Europa pavydi. „Laimingiausi yra tie ūkininkai, kurių ūkius perima vaikai“, - sakė LŪS pirmininkas. Savo kalboje jis pasidžiaugė ir vyriausiu konkurso dalyviu, Rietavo savivaldybės ūkininku Stanislovu Antanu Jurkumi.

Renginyje buvo pagerbti  Rietavo savivaldybės ūkininkai, kurie dalyvavo ūkininkų sąjungos organizuojamame renginyje „Metų ūkis 2015“. Pirmos vietos laimėtojų prizas ir padėkos raštas skirtas Stanislovui Antanui, Ramūnui ir Stasiui Jurkams. Prizai atiteko ir antros vietos laimėtojai Valerijai Stancelienei, ir  trečią vietą pelniusiems Laimai ir Rimantui Bagdonams. Ūkininkus pasveikino  Savivaldybės meras Antanas Černeckis,  VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Rietavo biuro vadovė Irena Smilgevičienė ir  žemės ūkio skyriaus specialistė Laimutė Jurčienė.

 

 

 

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.