Rietavo savivaldybė - Naujienos:PASKUTINIAME POSĖDYJE PATVIRTINTAS SAVIVALDYBĖS BIUDŽETAS

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 18816347
Šiandien apsilankė: 396
Dabar naršo: 28
2019-02-22  PASKUTINIAME POSĖDYJE PATVIRTINTAS SAVIVALDYBĖS BIUDŽETAS

 

Taip jau sutapo, kad už savo veiklą Savivaldybės meras Antanas Černeckis ir Administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas atsiskaitė paskutiniajame Rietavo savivaldybės penktojo šaukimo tarybos posėdyje. Taryba vienbalsiai pritarė ir šioms ataskaitoms, ir mero pateiktai Tarybos veiklos ataskaitai.


Apsieita be diskusijų ir klausimų tvirtinant Rietavo savivaldybės 2019-2021 m. strateginį veiklos planą ir Savivaldybės 2019 m. biudžetą.Taryba nusprendė skirti 16800 Eur  Rietavo parapijos senelių globos namams, kurie už šiuos pinigus nusipirks keltuvą. Įrengus keltuvą, globos namai galės teikti paslaugas dar 15-18 gyventojų.

Iš Savivaldybės savarankiškosioms funkcijoms skirtų lėšų 2900 Eur nuspręsta skirti VšĮ Plungės rajono greitajai medicinos pagalbai (medicininei įrangai įsigyti).

Be diskusijų patvirtinta ir Savivaldybės korupcijos prevencijos 2018-2020 m. programos įgyvendinimo 2018 m. ataskaita, ir Savivaldybės antikorupcijos komisijos 2018 m. veiklos ataskaita, kurias kolegoms pristatė šios komisijos pirmininkas Arturas Kungys. Pritarta ir Kontrolės komiteto pirmininko Juozo Barsteigos pateiktai Kontrolės ir audito tarnybos 2018 m. veiklos ataskaitai.

Kad įgyvendinant įvairias programas galėtų dalyvauti ir Rietavo žirgynas, teko keisti Savivaldybės sporto klubų rėmimo nuostatus, įrašant ir viešąsias įstaigas. Senuosius nuostatus Taryba panaikino, o naujuosius – patvirtino.

Posėdyje nuspręsta patvirtinti Rietavo savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą. Pagal ją šią vasarą 15 jaunuolių įgis darbo patirties Savivaldybės teritorijoje veikiančiose įmonėse. Lėšų programai įgyvendinti bus skiriama iš biudžeto.

Patvirtintas Rietavo savivaldybės komunalinių atliekų surinkimo ir tvarkymo 2018 m. sąmatos likučių paskirstymas 2019 metams (5,6 tūkst. Eur pajamų ir tiek pat išlaidų). Patvirtinta ir Savivaldybės komunalinių atliekų surinkimo ir tvarkymo 2019 m. sąmata – 163,5 tūkst. Eur pajamų ir tiek pat išlaidų.

Ūkio plėtros ir ekologijos komiteto pirmininkui Albinui Maslauskui pristačius Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2018 m. sąmatos likučių (39,577 tūkst. Eur) paskirstymą 2019 metams ir šios programos 2019 m. sąmatą, Taryba sprendimus priėmė vieningai.

Atsižvelgdama į Ūkio plėtros ir ekologijos komiteto siūlymą, Taryba nusprendė patvirtinti Rietavo savivaldybės 2019 m. valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos statinių priežiūros ir remonto darbų sąrašą. Taryba leido Rietavo pirminės sveikatos priežiūros centrui išnuomoti patikėjimo teise valdomas negyvenamąsias patalpas (Parko g. 8) mažajai bendrijai „AA klinika“, teikiančiai Savivaldybės gyventojams odontologines paslaugas.

Vadovaudamasi LR vietos savivaldos įstatymo 16 str. 2 dalies 18 punktu, LR žemės mokesčio įstatymo 8 str. 3 dalimi, Taryba nusprendė suteikti žemės mokesčio lengvatas 2019 metais: Savivaldybėje esančių žemės ūkio paskirties sklypų (kodas 610), išskyrus mėgėjų sodų žemės sklypus, kurių naudojimo būdo kodai 300 ir 328, savininkams – 30 proc.; miškų ūkio paskirties žemės sklypų (naudojimo būdo kodas 710) savininkams – 50 proc. Apleistų ir nenaudojamų žemės sklypų savininkams lengvatų nuspręsta netaikyti.

Savivaldybės meras visiems Tarybos nariams padėkojo už ketverių metų kadencijos darbą Rietavo savivaldybės taryboje, už tai, kad  nepamiršo svarbiausios jiems patikėtos misijos – tarnauti ir atstovauti visiems Savivaldybės žmonėms, už atsidavimą darbui, atsakomybę už priimamus sprendimus, kiekviename žingsnyje vadovaujantis gyventojų interesais ir palaikant aktyvios savivaldos idėją. Visiems buvo įteikti fotoalbumai „Tai Žemaitija ir Mažoji Lietuva“ ir gėlės.


 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.