Rietavo savivaldybė - Naujienos:EGZAMINO „ATLIEKŲ KULTŪRA“ REZULTATAI

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 18604524
Šiandien apsilankė: 1200
Dabar naršo: 10
Pradžia > Naujienos
2020-05-12  EGZAMINO „ATLIEKŲ KULTŪRA“ REZULTATAI

 

Balandžio 30 d. visi Lietuvos gyventojai galėjo laikyti pirmą kartą surengtą egzaminą „Atliekų kultūra“. Idėjos iniciatorė – UAB „Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras“. Egzamine dalyvavo daugiau negu 5 tūkst. gyventojų iš įvairių Lietuvos kampelių, taip pat ir Rietavo savivaldybės gyventojai. Aktyviausi buvo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos ir Rietavo sav.  Tverų gimnazijos moksleiviai.


Pagal pateiktus duomenis paaiškėjo, kad iš Rietavo savivaldybės egzamine dalyvavo 82 dalyviai. Egzaminas buvo parengtas  atsižvelgiant į dalyvių amžių – pradinių (1–4) klasių mokiniai turėjo atsakyti į 15 testo klausimų, o vyresniems teko 30 testo klausimų. Priklausomai nuo teisingai atsakytų klausimų kiekio, dalyviai buvo apdovanoti virtualiai  pažengusiojo, žinovo arba eksperto diplomais. Geriausiai išsprendusiems „Atliekų kultūra“ egzaminą Rietavo savivaldybė kartu su UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ įsteigė prizus, kuriais bus apdovanoti 20 dalyvių.

Pasitikrinti savo žinias ir toliau gali kiekvienas norintis – reikia tik apsilankyti egzamino interneto svetainėje www.atliekukultura.lt/egzaminas.

Vesta ANDRIJAUSKIENĖ

Rietavo savivaldybės administracijos

Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus ekologė

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.