Rietavo savivaldybė - Naujienos:„DAROM – 2018“

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 2921149
Šiandien apsilankė: 4457
Dabar naršo: 134
2018-04-16  „DAROM – 2018“

 

Tradicinė pavasarinė švarinimosi akcija „Darom“ šiemet Rietavo savivaldybės teritorijoje planuojama balandžio 16-22 dienomis. Šią savaitę raginame gyventojus susitvarkyti ne tik savo kiemo aplinką, bet ir šalia esančias pakeles, pamiškes, vandens telkinių pakrantes, kitas teritorijas, kurių niekas neprižiūri.  Vienuoliktąjį kartą Rietavo savivaldybės administracija kviečia visus į visuotinę talką ir laukia gyventojų ir gamtos mylėtojų aktyvumo.


Akciją „Darom“, kuri tapo savanoriška ir populiari visoje Lietuvoje, jau galime pavadinti tradicija. „Darom“ tikslas – ne tik surinkti atliekas ir padaryti Lietuvą švaresnę, bet ir skatinti bendruomeniškumą, savanorystę, kurios šiuo metu stinga. „Pradėkim nuo savęs“ – tai šūkis, su kuriuo kiekvienas iš mūsų turėtų prisidėti prie šios akcijos, paskatinti savo kaimyną ir draugus tai padaryti.

Rietavo miesto gyventojai, norintys prisidėti prie akcijos, kviečiami

  • balandžio 19 d. (ketvirtadienis) 16.00 val. rinktis prie Rietavo miesto seniūnijos pastato (Oginskių g. 8) – bus tvarkoma miesto teritorija.

Daugėdų kaimo gyventojai, norintys prisidėti prie akcijos, kviečiami

  • balandžio 20 d. (penktadienis) 13.00 val. rinktis prie Daugėdų tvenkinio poilsio zonos.

Medingėnų kaimo gyventojai, norintys prisidėti prie akcijos, kviečiami

  • balandžio 20 d. (penktadienis) 13.00 val. rinktis prie Minijos upės poilsiavietės.

Gyventojus, norinčius gauti išsamesnės informacijos ar išsiaiškinti klausimus, susijusius su akcija „Darom“, prašome kreiptis  į savo seniūnijų seniūnus, seniūnaičius, bendruomenės pirmininkus ar skambinti akcijos koordinatorei  Rietavo  savivaldybėje – Vestai Andrijauskienei,  tel.  (8 448) 73 214, rašyti el. paštu ekologe@rietavas.lt.

Visus kviečiame su gera nuotaika prisidėti prie „Darom“!

Vesta ANDRIJAUSKIENĖ

Rietavo savivaldybės administracijos

Vietos ūkio skyriaus ekologė

 
  Spausdinti  
 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.